УКР

Виробництво

Компанія «Бегленд» є виробником виробів з поліетилену та поліпропілену. Наша компанія є виробником поліпропіленових мішків та поліетиленових пакетів. Виробництво включає в себе повний технологічний цикл, що дозволяє випускати продукцію, як за стандартними параметрами так і за індивідуальними розмірами, технічними характеристиками або конструктивним завданням замовника. Продукція відповідає вимогам ДСТУ та ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005), проходить лабораторні випробування, супроводжується сертифікатом відповідності та санітарно-гігієнічним заключенням.

Виробництво поліпропіленових мішків

Виробництво поліпропіленових мішків - ТОВ СП «БЕГЛЕНД»

Чи не більша частина наших виробничих потужностей відведена під виробництво поліпропіленових (ПП) мішків. ПП мішки відрізняються високою міцністю і використовуються для упаковки сипучих речовин як для аграрного і харчового секторів, так і серед будматеріалів. Пройшовши весь технологічний цикл від перемішування і сушки сировини, виробництва і намотування ниток, до отримання тканого полотна та порізки його на мішки, після нанесення логотипу та пошиття мішка, ми отримуємо високоякісну продукцію, готову служити вже Вашому виробництву.

ВИРОБНИЦТВО ВИРОБІВ ІЗ ПОЛІЕТИЛЕНУ

ВИРОБНИЦТВО ВИРОБІВ ІЗ ПОЛІЕТИЛЕНУ - ТОВ СП «БЕГЛЕНД»

Наше виробництво розраховане на виготовлення великої кількості різноманітної продукції в безперервному режимі. У наших цехах працюють екструзійні установки, пакеторобні верстати, флексодрукарські машини.

Ми робимо кілька видів поліетиленових пакетів:

  • пакет з ручками «майка»
  • фасувальні пакети з бічними фальцами і без них
  • мішки для сміття.

Основною перевагою нашого обладнання для виробництва пакетів є велика швидкість виробництва і високу якість продукції. Виробництво поліетиленових пакетів - це складний технологічний процес, який за роки роботи ми вивчили до найдрібніших подробиць. Наші поліетиленові пакети міцні, зручні і мають гідний вигляд.

Сировиною для виробництва наших пакетів є гранульований поліетилен. Зокрема використовуються поліетилен високого тиску (ПЕВТ) і поліетилен низького тиску (ПНД). Поліетилен високого тиску більш м'який, пластичний трохи матовий. Плівка з ПЕВТ має високу міцність, її складно розірвати, вона добре переносить низькі температури. ПНД - володіє більшою жорсткістю і не такий прозорий, він стійкий до високих температур і хімічних реагентів.

Сьогодні поліетиленовий пакет отримав нову функцію - інформаційну. На вироблений для Вас пакет на нашому виробництві може бути нанесена необхідна Вам символіка і будь-яка рекламна інформація. Наше обладнання для флексодруку дозволяє нанести на вироблені нами поліетиленові пакети Ваш логотип, адреса в Інтернет і будь-яку необхідну Вам інформацію.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ З ПЛАСТМАСИ

ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ З ПЛАСТМАСИ - ТОВ СП «БЕГЛЕНД»

Наше виробництво включає в себе парк сучасного обладнання для переробки своїх відходів виробництва і при цьому дозволяє виготовляти якісну і не дорогу меблеву ножку. Опора меблева регульована 100 мм. Також ми можемо виробляти інші вироби з пластмаси, наприклад одноразові прибори.