УКР

Про нас

Компанія ТОВ СП «Бегленд» працює на ринку України з 2002 року і спеціалізується на виробництві поліпропіленових мішків для муки, цукру і зернових культур, а також виробів з поліетилену: вкладишів, пакетів для сміття, пакетів типу "майка", і т.п.

Виробництво включає сучасний парк обладнання, який дозволяє виготовляти вироби за індивідуальною специфікою в широкому діапазоні, розмірів і товщини, в тому числі з нанесенням фірмової символіки замовника. Вся продукція супроводжується сертифікатом відповідності та гігієнічним висновком та відповідає стандарту ISO 22000: 2007 (ISO 22000: 2005). Ми гарантуємо суворе дотримання умов та термінів поставок.

Наше виробництво розраховане на виготовлення великої кількості різноманітної продукції в безперервному режимі. У наших цехах працюють екструзійні установки, пакеторобні верстати, флексодрукарські машини.

Ми робимо кілька видів поліетиленових пакетів:

Основною перевагою нашого обладнання для виробництва пакетів є велика швидкість виробництва і висока якість продукції. Виробництво поліетиленових пакетів - це складний технологічний процес, який за роки роботи ми вивчили до найдрібніших подробиць. Наші поліетиленові пакети міцні, зручні і мають гідний вигляд.